Spotkanie z p. Anną Szatkowską z cyklu: ” Promujemy zdrowy styl życia w naszej szkole”.
W ramach wspierania edukacji dzieci w zakresie higieny jamy ustnej inicjowanej przez Zespół

Wychowawców odbyło się spotkanie uczniów ze studentką Wydziału Lekarsko- Dentystycznego Coliegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego P. Anną Szatkowską .

Pani Anna Szatkowska niezwykle interesująco i sympatycznie wprowadziła uczestników spotkania w tajniki dbania o zdrowe zęby, zarówno poprzez zdrowe odżywianie, jak i higienę jamy ustnej. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały prelekcji wzbogaconej o ciekawą prezentację multimedialną, a na wszystkie zadawane pytania, Pani stomatolog cierpliwie odpowiadała. Na koniec spotkania, każdy uczeń obiecał dbać o swoje ząbki i miał okazję zapoznać się z instrumentarium stomatologicznym. Spotkanie trwało ponad dwie godziny i zgromadziło uczniów kl. I- VIII oraz nauczycieli.