Dnia 10 kwietnia odbyła się szkolna wycieczka do Oświęcimia. W wyjeździe uczestniczyli uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami. Celem wycieczki było poznanie historii miejsca oraz oddanie hołdu ofiarom II wojny światowej. Wyjechaliśmy wcześnie rano autokarem spod szkoły. Po przyjeździe udaliśmy…
