W sobotę 17 grudnia 2022 r. w PKZSiP w Niecieczy  odbyło się wielopokoleniowe spotkanie opłatkowe. Była to okazja do przekazywania oraz pielęgnowania tradycji, a także spotykania się przy świątecznym stole i złożenia sobie najserdeczniejszych życzeń. W świąteczną atmosferę  wprowadzili nas uczniowie przedstawiając jasełka i bożonarodzeniowy koncert. Organizatorami spotkania były członkinie Koła Gospodyń Wiejskich  wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną w Niecieczy. Na zaproszenie odpowiedziało wielu gości, wśród których znaleźli się między innymi pani prezes Danuta Witkowska wraz z prezesem Krzysztofem Witkowskim, burmistrz Miasta Żabna pani Marta Herduś, Zastępca Burmistrza pan Piotr Broda, poseł Wiesław Krajewski, radny Marek Szostek, sołtys Tadeusz Wójcik,  przedstawiciele rady sołeckiej i członkowie OSP w Niecieczy.

Wszyscy zebrani przy wspólnym kolędowaniu podzielili się opłatkiem oraz spróbowali tradycyjnych potraw wigilijnych. Na zakończenie zaproszeni goście zostali obdarowani drobnymi upominkami.