Zakręcona akcja

Nasza szkoła systematycznie włącza się w działania, których priorytetem  jest niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym, niesamodzielnym, potrzebujących pomocy. Głównym celem akcji jest bezinteresowna pomoc niepełnosprawnym, podnoszenie świadomości ekologicznej oraz zbiórka surowca wtórnego. Działanie to wpisuje się również w konkurs Zespołu Wychowawców „Zakręcona szkoła”,  który cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych uczniów. Akcja polega na zbieraniu plastikowych zakrętek z butelek po wodzie mineralnej, napojach, sokach, butelek z chemii gospodarczej i kosmetyków, które nie zawierają dodatkowych elementów takich jak uszczelki, tekturki, gumki, styropianiki, folijki. Nakrętki można zostawiać u wychowawców . Kto chciałby przyłączyć się do naszej akcji, może to zrobić w każdej chwili. Nasza akcja jest akcją ciągłą, cykliczną.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję, a szczególnie pani Jolancie Bogacz, która organizuje zbiórki w swoim miejscu pracy. Jeśli masz możliwość , przyłącz się do nas i pomóż  zbierać zakrętki.

Za pomoc w akcji serdecznie dziękujemy.