Zespól wychowawców  zorganizował  spotkanie na temat zagrożeń  czyhających w sieci. Rodzice, opiekunowie i nauczyciele mieli okazję spotkania z osobą, która w swojej codziennej pracy spotyka się z tymi problemami i jest profesjonalnie przygotowana do walki z nimi. Zaproszenie do nas  przyjęła pani sierżant Kinga Siedlecka, która wprowadziła w temat szeroko pojętej tematyki uzależnień. Nasze pokolenie jest pierwszym wychowywanym w pełni rozwiniętych środkach technologii, gdzie całe życie opiera się na mediach społecznościowych, nie tylko komunikacja, wydarzenia, ale  również system wartości. Nie ma zdrowych granic oraz edukacji, na temat  nadużywania technologii, ponieważ nigdy wcześniej  w historii nie było tego problemu. O zainteresowaniu  poruszanymi problemami świadczy fakt, że na koniec spotkania  wywiązała  się ciekawa dyskusja  z prelegentką .dotycząca konsekwencji omawianych zagadnień. Następne spotkanie na ten temat będzie zorganizowane dla uczniów naszej szkoły.