16 listopada Przedszkole wybrało się na wycieczkę do niesamowitego klubu Extreme KIDS w Tarnowie, gdzie nasze przedszkolaki mogły połączyć dobrą zabawę ze zdrowiem i ruchem. Młodsze dzieci miały okazje do kreatywnych zabaw w kąciku malucha, gdzie mogły znaleźć drewniane zabawki, tablice manipulacyjne oraz kąciki interaktywne zapewniające dobrą zabawę. Natomiast starszaki mogły szaleć do woli podczas wspinania, pokonywanie przeszkód, kładek ruchomych oraz elementów linowych zawieszonych na wysokości na torze ninja, które wymagały dobrej sprawności. Do dyspozycji dzieci miały jeszcze „Małpie Gaj”. Wycieczka była też wspaniałą okazją do uczczenia uroczystości, jaką było Pasowania na Przedszkolaka, podczas którego dzieci pięknie złożyły Akt Ślubowania wspólnie z wychowawcami, oraz otrzymały pamiątkowe dyplomy. Podczas tego wyjazdu przedszkolaki na pewno dobrze się bawiły i wzmocniły więzi koleżeńskie.