21 kwietna uczniowie klas I-VI wzięli udział w wycieczce do Chęcin.

 Pierwszym punktem był spacer po jednej z najpiękniejszych jaskiń krasowych w Polsce – jaskini „Raj”. Wyróżnia się ona bardzo bogatą i dobrze zachowaną szatą naciekową.  W znajdującym się obok pawilonie można było zobaczyć wystawę muzealną, która prezentowała szczątki prehistorycznych zwierząt.

Kolejnym etapem było zwiedzanie Centrum Nauki Leonarda da Vinci. Dzieci dowiedziały się jak złożony i wymagający jest ludzki organizm. Wystawa, na którą składa się wiele stanowisk multimedialnych i mechatronicznych przedstawia pięć czynności życiowych człowieka utrzymujących organizm w stanie biologicznej równowagi. Wiele radości i pozytywnych emocji przyniosły uczniom obserwacje oraz gry i układanki logiczne. Każdy znalazł coś dla siebie. Wycieczka z pewnością przyczyniła się do rozwoju kreatywności i rozbudziła ciekawość świata dzieci.     Wszyscy uczestnicy zgodnie uznali wycieczkę za udaną i niecierpliwie oczekują kolejnej.