Zmarł ks. prałat Józef Poremba – wieloletni proboszcz Parafii NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej

W naszej pamięci ksiądz prałat pozostanie jako kapłan niezwykle skromy i wrażliwy. Kilkakrotnie odwiedzał nasza placówkę i uczestniczył w szkolnych i środowiskowych uroczystościach. Był wielkim przyjacielem śp. Marii Witkowskiej. Zawsze z dobrym słowem i serdecznym uśmiechem dla wszystkich. Dziękujemy księże prałacie za Twoje modlitwy i ciepłe słowa.

„Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania.

Tak jakbyś nie chciał swym odejściem smucić…

tak jakbyś wierzył w godzinę rozstania,

że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić”

                                    Ks. Jan Twardowski 

Odpoczywaj w pokoju
Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy, uczniowie
Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej
im. Armii Krajowej w Niecieczy