1 marca obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci “Żołnierzy Wyklętych”. Do uczczenia tego  dnia zobowiązuje nas  patron – Armia Krajowa. Tak też było i tym razem. Koncert z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych – Niezłomnych w dniu 1 marca 2020 roku przypomniał nam Polakom  o tych bohaterach, którzy po zakończeniu drugiej wojny światowej nie złożyli broni i walczyli nadal o niepodległą Polskę. Uroczystość odbyła się w budynku teatru Bruk-Bet. 

 Uczniowie klas V-VIII przygotowali montaż słowno-muzyczny pod opieką p. Jolanty Klimek, p. dyrektora Leszka Liszki i p. Marka Piekuta. Uczniowie recytując wiersze opowiadali  wojenne historie polskich bohaterów, które zostały podkreślone i ubarwione pięknymi piosenkami w wykonaniu solistów oraz zespołu fletowego.

Kolejno Zespół Muzyczny i Soliści działający przy firmie Bruk-Bet wystąpił z Koncertem Patriotycznym pt.” Drogi do wolności” z gościnnym udziałem tancerzy Szkoły Tańca.

Obejrzenie występu dostarczyło widzom ogromnych wzruszeń i przyczyniło się do zapamiętania tej ważnej daty w historii naszego kraju.