Dnia 21 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta.

Dzieci z tej okazji  pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowali piękną uroczystość, na którą zostali zaproszeni Bacie i Dziadkowie. W pięknie udekorowanej sali dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III przedstawiły program artystyczny i pięknie zatańczyły. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Klasy IV-V i VII zaprezentowały przedstawienie o tematyce świątecznej. Młodzi artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Na zakończenie występów zaprezentowali się soliści i zespół fletowy, wykonując piękne kolędy i pastorałki

Rodzice przygotowali również  poczęstunek. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.