20 grudnia w naszej szkole panowało wielkie poruszenie. Od rana czuć było świąteczną atmosferę.

     O godzinie 11.00 na sali gimnastycznej zgromadziła się społeczność szkolna, zaproszeni goście i rodzice uczniów. Uroczyste spotkanie wigilijne rozpoczął Pan Dyrektor witając zebranych.  Nasze opłatkowe spotkanie swoją obecnością zaszczyciła Pani Prezes Danuta Witkowska.

    W części artystycznej uczniowie klas I-III i V   przedstawili inscenizację  o tematyce świątecznej, nie zabrakło również śpiewu pięknych kolęd i pastorałek. Widowni zaprezentowali się również przedszkolacy, zespół fletowy i soliści.


     Następie wszyscy zgromadzili się przy pięknie zastawionym stole. Pani Prezes Danuta Witkowska i Pan  dyrektor Leszek Liszka przekazali uczestnikom spotkania życzenia świąteczne.  Kolejno przyszedł czas na złożenie sobie  życzeń i przełamanie się opłatkiem. Tradycyjnie po opłatku wszyscy delektowaliśmy się potrawami przygotowanymi przez rodziców.


    Po wspólnym kolędowaniu, świątecznych życzeniach, wyśmienitym posiłku i spędzonych radosnych chwilach rozeszliśmy się w doskonałych nastrojach, udając się na przerwę świąteczną, aby wrócić w nowym roku 2019 w pełni sił i z nową energią do pracy i do nauki.