Dnia 25 listopada każdego roku obchodzony jest  Światowy Dzień Pluszowego Misia.Jest to jeden z tych dni,które uwielbiają wszystkie  dzieci. Również nasi przedszkolacy obchodzili święto ukochanego pluszaka. W tym dniu dzieci przyniosły  z domów swoje pluszowe przytulanki. Wspólne wykolorowały  kredkami wielki plakat przedstawiający  małego, wesołego  niedźwiadka. Następnie opowiadały o swojej zabawie  dokładnie opisując jej wygląd  i uczestniczyły w wielu zabawach ruchowych z misiem. Rozwiązywały zagadki i labirynty oraz słuchały ciekawostek nt.życia niedźwiedzia polarnego i brunatnego. Dzieci wspólnie ze swoimi misiami  tańczyły  do muzyki oraz bawiły  sie ze swymi  rówieśnikami. Na koniec
każde  dziecko otrzymało opaskę na głowę ,,Mój miś”,którą pokolorowało pisakami wg własnego pomysłu. Wesołe chwile upamiętnione zostały grupowymi  fotografiami.