Z okazji dnia chłopaka 30 września klasy VI, VII i VIII wybrały się na wycieczkę do Tarnowa. Uczniowie wzbogacili swoją wiedzę poprzez udział w przyrodniczo-edukacyjnej wystawie na temat zwierząt z dalekich kontynentów, jakimi niewątpliwie są pająki i skorpiony. Chociaż wystawa na pierwszy rzut oka wyglądała PRZERAŻAJĄCO, było to naprawdę bardzo ciekawe doświadczenie, tym bardziej, że dla odważnych była możliwość potrzymania ptasznika na ręce! Po wystawie, aby jeszcze bardziej zintegrować uczniów w nowym roku szkolnym i wzmocnić więzi koleżeńskie, wybraliśmy się do parku trampolin, gdzie uczniowie mogli wyszaleć się do woli. Później naładowaliśmy baterie w punkcie gastronomicznym Gemini Park. Cali, zdrowi i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.