Podczas uroczystej akademii 22 czerwca pożegnaliśmy ósmoklasistów, którzy zakończyli swoją edukację w murach naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego, a następnie, w podniosłej atmosferze, odbyła się ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły i ślubowania absolwentów.

Pan Dyrektor Leszek Liszka, podczas swojego przemówienia, skierował ciepłe słowa do wszystkich zebranych, dziękując za wspólne lata nauki, radości i trosk. Wraz z wychowawcą wręczył wyróżninym uczniom srebrne i złote medale, nagrody książkowe a pozostałym pamiątki ukończenia szkoły. Rodzice otrzymali listy gratulacyjne i podziękowania.

  Uczniów pożegnała Zarządzająca, Pani Danuta Witkowska, wręczając im drobne upominki i życząc powodzenia w nowych szkołach.

Po części oficjalnej ósmoklasiści z przymrużeniem oka opowiedzieli o ośmiu latach nauki w szkole, a klasa siódma pożegnała koleżanki i kolegów tradycyjnym echem. Nie zabrakło również pysznego tortu.

  Uroczystość była niezwykle wzruszająca.