1 czerwca w naszej szkoły odbyła się wyjątkowa uroczystość. Społeczność uczniowska uczciła  trzy święta: Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Pan dyrektor Leszek Liszka serdecznie powitał gości i złożył wszystkim rodzicom i dzieciom życzenia z okazji ich święta.  Dzieci zaprezentowały część artystyczną. Tego szczególnego dnia nie zabrakło pięknych słów ukrytych w wierszach i piosenkach płynących prosto z serc dzieci. Oklaskiwali ich wzruszeni rodzice i opiekunowie.

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie otrzymali plecaki pełne niespodzianek ufundowane przez panią Prezes Danutę Witkowską. Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców.