1 września w Publicznej Katolickiej Szkole Podstawowej i. AK w Niecieczy  uroczyście rozpoczęto nowy rok szkolny 2021/2022.  Nie kryliśmy zadowolenia, że choć w reżimie sanitarnym związanym z pandemią COVID-19, mogliśmy wrócić do szkoły, do koleżanek i kolegów, do naszych nauczycieli, przyjaciół.

Pierwszy dzień szkoły rozpoczął się Mszą św. Następnie uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami.  Pan dyrektor powitał uczniów i nauczycieli. Przypomniał o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią. Wszystkim uczniom życzył, aby każdego dnia  przychodzili do szkoły z uśmiechem na twarzy, uczyli się z przyjemnością, a cały rok szkolny przebiegał bez przeszkód i zakłóceń w murach naszej szkoły.