W trosce o zdrowie Wasze i Waszych dzieci zajęcia dydaktyczno – wychowawcze w naszej placówce zostają zawieszone w dniach 12 i 13 marca br. Od poniedziałku 16 marca br. przedszkolaki i uczniowie nie przychodzą do przedszkola i szkoły (placówka będzie zamknięta). Informujemy, że rodzicom którzy mają dziecko w wieku do 8 lat przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej ZUS. Prosimy o rygorystyczne przestrzeganie w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których Państwo przebywacie oraz o śledzenie na bieżąco komunikatów GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju. Prosimy również o zachęcanie dzieci do samodzielnej nauki w czasie, gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny. Nauczyciele z naszej placówki będą w gotowości, istnieje zatem możliwość komunikacji za pomocą komunikatora w dzienniku elektronicznym.