6 grudnia 2019 panowała szczególna atmosfera, gdyż, zgodnie z tradycją goszczono świętego Mikołaja. Niecierpliwe oczekiwanie na przybycie niecodziennego gościa zostało nagrodzone, bowiem wszyscy otrzymali prezenty. Wśród uczniów panowało zdziwienie, że nikt nie dostał rózgi. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci potwierdziły, że czekały z niecierpliwością na Mikołaja.

    W tym wyjątkowym dniu „mikołajowe” czapki przyozdabiały głowy całej społeczności szkolnej. Gość również otrzymał od dzieci drobne upominki. Klasy młodsze zaśpiewały Mikołajowi piosenki i serdecznie zapraszały go  do naszej szkoły za rok!

Społeczność szkolna  serdecznie dziękuje                                                   Państwu Danucie i Krzysztofowi Witkowskim

za pomoc okazaną  św. Mikołajowi w zorganizowaniu słodkich paczek.