Nasze przedszkole działa na terenie Zespołu Szkół w Niecieczy.
Jesteśmy jednooddziałowym przedszkolem dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Pracujemy od godz. 6:30 do godz. 16:00, od poniedziałku do piątku, przez cały rok szkolny.

Rozwijamy zdolności i umiejętności dzieci poprzez udział w różnorodnych konkursach , olimpiadach i uroczystościach. Rozwijamy talenty:

Plastyczne

Dzieci tworzą różnorodne dzieła, różnymi technikami, środkami wyrazu i metodami.

Wokalne

W każdej grupie znajdują się talenty muzyczne i wokalne, niektóre z nich odkrywamy już w przedszkolu i troszczymy się o ich rozwój.

Taneczne

Ruch jest naturalną potrzebą każdego dziecka, a ruch przy muzyce daje dużo radości i zadowolenia.

Sportowe

przedszkole promuje zdrowie przede wszystkim przez ruch, wykorzystujemy do tego dobrze wyposażony ogród przedszkolny, a dzieci chętnie z niego korzystają rozwijając talenty lekkoatletyczne i piłkarskie oraz nabywając ogólną sprawność ruchową.

Wszystkie dzieci mają mozliwość rozwoju i prezentacji swoich umiejętności podczas występów i prezentacji na różnych uroczystościach.
Występy dzieci i popisy taneczne, wokalne cieszą się popularnością w środowisku lokalnym – przedszkolaki potrafią uatrakcyjnić swoimi występami każdą uroczystość. Dzieci chętnie, ale z wielkimi emocjami prezentują swoje umiejętności.
Oprócz zajęć wynikających z programowej działalności przedszkola w naszej placówce organizowane są zajęcia logopedyczne, rytmika oraz nauczanie z języka angielskiego.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!