Doskonałe wyniki egzaminu gimnazjalnego

Szkoła zarządzana przez Panią Danutę Witkowską uzyskała w kończącym się roku  szkolnym 2016/2017 bardzo dobre oceny z egzaminu gimnazjalnego. Uczniowie z wszystkich części sprawdzianu osiągnęli wyniki na poziomie powyżej średniej powiatu i województwa.
Gratulujemy !

Ranking 100 najlepszych gimnazjów Małopolski

Publiczne Katolickie Gimnazjum im. Armii Krajowej znalazło się na  49. miejscu w rankingu 100 najlepszych gimnazjów Małopolski opublikowanym przez portal Miasto Pociech. W zestawieniu wzięto pod uwagę Edukacyjną Wartość Dodaną, czyli metodę statystyczną, która porównuje wyniki z egzaminów zewnętrznych uzyskiwane przez uczniów na wejściu do szkoły, z wynikami uzyskanymi przez nich na zakończenie danego cyklu nauczania. W przypadku gimnazjów brany jest pod uwagę sprawdzian szóstoklasisty i egzamin gimnazjalny.

W tym roku szkolnym gimnazjaliści zostali laureatami wielu konkursów.  Paulina Labok z klasy III  zdobyła tytuł finalistki Małopolskiego Konkursu Geograficznego, a  Maciek Cygonik, również trzecioklasista  uzyskał  III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie organizowanym przez IPN.

Egzamin gimnazjalny - najlepszy wynik w gminie.

Uczniowie Katolickiego Gimnazjum w Niecieczy mogę pochwalić się najlepszymi wynikami w tegorocznym egzaminie gimnazjalnym na terenie Gminy Żabno.

2013. 08. 04 – Szkoła w Niecieczy wśród najlepszych gimnazjów z Tarnowa i okolic

Szkoła w Niecieczy wśród najlepszych gimnazjów z Tarnowa i okolic ! W rankingu Tarnowa i powiatu tarnowskiego uczniowie z Publicznego Katolickiego Gimnazjum w Niecieczy znaleźli się na wysokim trzecim miejscu.