Spotkanie przy wielkanocnym stole

Wielkanoc to jedno z najradośniejszych świąt, poprzedzone świątecznymi przygotowaniami i troską o szczególny nastrój. Zgodnie z wielkanocną tradycją uczniowie wszystkich klas wraz ze swoimi wychowawcami przygotowali półmiski pięknie udekorowanych i doprawionych ulubionymi dodatkami jajek i innych przysmaków. Ponadto dzięki życzliwości rodziców na stołach znalazło się wiele świątecznych przysmaków. Był to prawdziwie świąteczny poranek, podkreślony także galowym strojem wszystkich uczestników. Przepięknie nakryte stoły i wiosenne dekoracje zachęcały wszystkich do świętowania. Kiedy społeczność szkolna spotkała się wokół świątecznego stołu, ks. Stanisław Wąchała poświęcił przygotowane dania, a pan dyrektor Leszek Liszka złożył wszystkim serdeczna życzenia, zdrowych, radosnych świąt oraz wzajemnej życzliwości. Było bardzo radośnie, uroczyście i wszyscy poczuliśmy wspaniały nastrój nadchodzących Świąt Wielkanocnych.