Wycieczka do Pacanowa

5 kwietnia klasy 1-4 oraz przedszkolacy wybrały się na wycieczkę do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie. Jest to miejsce edukacji, gdzie w formie zabawy i przy wykorzystaniu nowoczesnych technik multimedialnych zwiedzający przenoszą się w krainę bajek i baśni.  Dzieci mogły chociaż przez chwilę przenieść się w cudowny świat polskich bajek rysunkowych i spotkać się z ich bohaterami. Czekała tam na nie niezwykła wystawa pt. „Bajkowy Świat”, utrzymana w charakterze interaktywnej zabawy z wykorzystaniem m. in. technik multimedialnych. Dzięki temu same poczuły się jak w bajce pełnej kolorów i niespodzianek. Największą atrakcją wyjazdu były „wybuchowe warsztaty”, które wzbudziły w dzieciach wiele emocji.

Wycieczka wszystkim bardzo się podobała, stanowił

a wspaniałe uzupełnienie i urozmaicenie szkolnego programu edukacyjnego.