04 January 2019

Św. Mikołaj w szkole!

W czwartek 6 grudnia wszystkie dzieci naszej szkoły czekały na upragnionego gościa- Mikołaja. Mimo, że za oknami nie ma śniegu, do naszej szkoły zawitał wyczekiwany Mikołaj.  Jest to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty. Niecierpliwe oczekiwanie na przybycie niecodziennego gościa zostało nagrodzone, bowiem wszyscy otrzymali piękne podarunki. Dziękujemy Św. Mikołajowi za przybycie do naszej szkoły. Pomimo braku białego puchu i tym razem nas nie zawiódł. Serdecznie zapraszamy za rok! Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Państwa Danuty i Krzysztofa Witkowskich – darczyńcom, za wspaniały gest. Mamy nadzieję, że za rok znów św. Mikołaj odwiedzi naszych uczniów.